Педагогічна практика студентів спеціальності “Соціальна педагогіка”

10.11.2016 | 21:08

p6Навчання студента – це не лише відвідування аудиторних занять, робота в бібліотеці, написання рефератів… Важливою складовою у професійному становленні майбутнього фахівця відіграє педагогічна практика. Студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» впродовж навчання проходять різні види практики, оскільки професійна діяльність соціального педагога є дуже багатоплановою та різноманітною. Сьогоднішні четвертокурсники успішно зробили ще один крок до професійного становлення – пройшли корекційно-реабілітаційну практику в освітніх закладах міста Львова. Це були, без перебільшення, найкращі загальноосвітні школи міста Львова: середня загальноосвітня школа №42, Львівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням німецької мови, НВК «Школа-гімназія «Сихівська, середня загальноосвітня школа №21.

p3 p4

Метою проходження практики є формування та розвиток у майбутніх соціальних педагогів професійних умінь приймати самостійні рішення в умовах загальноосвітнього, корекційно-реабілітаційного закладу, соціальної служби; оволодіння сучасними методами, формами організації роботи соціального педагога / соціального працівника. Під час практики студенти мали можливість виконувати обов’язки соціального педагога, практичного психолога; набували практичного досвіду корекційно-реабілітаційної роботи з конкретною категорією об’єктів професійної діяльності (діти різних вікових категорій, батьки, педагоги); організовували різні форми діагностичної, корекційної, реабілітаційної, профілактичної роботи з дітьми, педагогами, батьками; проводили виховні заходи. За словами студентів, вони отримали цінний досвід роботи з різними категоріями дітей, підлітків і ще раз переконалися у правильності свого вибору та важливості майбутньої професії.

p5p2p1