Перегляд документального фільму «Борщ» – призера 50-го кінофестивалю WorldFest у Х’юстоні (2017)

04.12.2018 | 00:08

Як часто ми скаржимося на життя, незадоволені всім і всіма, дратуємося незрозуміло на кого, з якої причини? Як рідко ми зауважуємо красу у простих речах, радість у буденних подіях… Чи задумуємося ми як гарно крокувати бруківкою старого міста і як, одночасно, складно пересуватися цією бруківкою на візку… як захопливо долати сходинку за сходинкою відстань вгору для споглядань чарівних краєвидів міста, експонатів у численних музеях, і як, одночасно, майже неможливо здолати ці «неподолані» перешкоди…

Герої фільму – люди з ДЦП, на візках та волонтери, які приїхали із Запоріжжя до Львова, щоби показати свою виставу. Це люди, які не зважаючи на будь-які труднощі, сильні духом, життєрадісні, які шукають можливості, а не причини, цінують те, що мають.