Перелік вибіркових дисциплін, пропонованих кафедрами факультету педагогічної освіти (заочна форма)

14.03.2022 | 12:06

Актуально!

Шановні студенти  І-ІІ курсу  заочної форми навчання!

Вашій  увазі пропонується перелік  вибіркових навчальних курсів з коротким описом кожної з  них, підготовлених викладачами кафедр факультету педагогічної освіти.

Знайомтеся  й обирайте  цікаві й корисні для  задоволення ваших освітніх потреб,  особистісного росту навчальні дисципліни!

Перелік  вибіркових дисциплін з циклу гуманітарної та соціально-економічної підготовки, пропонований кафедрами факультету педагогічної освіти, відповідно до навчальних планів  ІІ і ІІІ курсів (3,  5 семестри) на 2022-2023 навчальний рік   (заочна форма)

Перелік вибіркових дисциплін з циклу загальної підготовки відповідно до навчальних планів для студентів ІІ і ІІІ курсів на 2022-2023 навчальний рік    (для заочної форми здобуття освіти)

Факультет  педагогічної освіти

№ п/п Назва вибіркової дисципліни Прізвище викладача Кафедра