Перша Літня Школа УАДО для молодих дослідників освіти

11.06.2016 | 21:24
На базі нашого факультету 17-20 серпня 2016 року буде проводитися Перша Літня Школа для молодих дослідників освіти, яка проводитиметься Українською Асоціацією Дослідників Освіти (УАДО). Головною вимогою для учасників Школи є знання англійської мови (оскільки більшість тренінгів проводитимуть представники Європейської Асоціаціації Дослідників Освіти, IREX, та викладачі-дослідники європейських університетів), а також публікації в галузі освіти (бажано в іноземних журналах).
Мета Школи: підвищення якості українських досліджень у галузі освіти та інтеграція українських науковців у Європейський простір за допомогою набуття умінь комунікації із грантодавцями, організації, публікації та представлення результатів досліджень у міжнародних виданнях та на конференціях.
Орієнтовні теми тренінгів та воркшопів Першої Літньої Школи УАДО (детальний розклад буде розіслано після відбору учасників Школи):
ДЕНЬ 1 : Комунікація у процесі здійснення досліджень в галузі освіти
–         Мета і завдання ЄАДО (Європейської Асоціації Дослідників Освіти) та УАДО (Української Асоціації Дослідників Освіти)
–         Ефективна комунікація: написання резюме та супроводжувального листа
–         Етика дослідження
–         Публікація результатів дослідження
–         Подання на гранти
–         Представлення результатів дослідження на конференціях: організація виступу та презентація у вигляді постерів
 ДЕНЬ 2: Методологія дослідження
–          Критичний огляд літератури
–          Опитування та анкетування: дизайн та втілення
–          Інтерв’ю та фокус-групи