Перша зимова ІТ-школа DES 2020 Data Engineering and Security для студентів ЛНУ ім. І. Франка!

05.01.2020 | 19:56

З 20.01.2020 по 31.01.2020  у Львівському університеті відбудеться перша зимова школа DES 2020 Data Engineering and Security для студентів нашого університету. Навчання в школі спрямовано на поглиблене вивчення основ Data Science, Software Engineering, Cyber Security та базується на матеріалах, що наповнюють аналогічні інноваційні програми, відкриті у Львівському національному університеті імені Івана Франка у 2019 році спільно з Львівським ІТ-кластером.

Тематика школи включатиме 4 блоки:

1. SoftSkills (командна робота, презентаційні навички, Scrum, GitHub, професійна англійська, апаратні засоби ІТ)

2. Software Engineering (програмування на Python, програмування на JS, користувацькі інтерфейси, мобільна розробка)

3. Наука про дані (вибрані розділи математичної статистики, інженерія даних, аналіз даних, аналітика даних, хмарні сервіси та технології, розподілені бази даних, блокчейн, високопродуктивні обчислення, CUDA, машинне навчання, глибоке навчання, оптимізаційні задачі, АІ)

4. Безпека даних (організація безпеки корпорацій, основи безпеки даних, безпека хмарних технологій, кодування та автомати, шифрування та криптографія).

Під час проведення Школи учасники у команді працюватимуть над інноваційними проектами під керівництвом менторів з провідних ІТ компаній Львова. А на закінчення  школи планується провести конкурс проектів.

Заняття будуть відбуватися на базі факультету електроніки та комп’ютерних технологій (м. Львів, вул. Драгоманова 50) за підтримки провідних ІТ компаній Львова таких, як Avenga, EPAM, GlobalLogic, SoftServe та ін.

Навчання у Школі здійснюється на безоплатній основі.

Учасники отримають сертифікати, які потім буде зараховано як додаткові бали з відповідних профільних дисциплін!

Для участі в школі необхідно до 10 січня зареєструватися за посиланням: http://des.lnu.edu.ua/rejestracija-uchasnikiv.html

Деталі des.lnu.edu.ua