Підписано Меморандум про співпрацю із Львівською обласною організацією Товариства Червоного Хреста Українии.

28.05.2024 | 20:56

26 травня 2024 року підписано меморандум про співпрацю між факультетом педагогічної освіти  та Львівською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України. Угоду підписали  декан факультету Дмитро Герцюк і голова організації Іван Семерак.

У підписанні також взяла участь завідувачка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету Віра Корнят, асистент цієї кафедри кафедри Анастасія Перга та голова Яворівської районної філії Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ірина Байдала

Ця ініціатива відкриває нові горизонти для спільної роботи та розвитку, спрямованої на покращення освіти та соціальної допомоги.

У рамках цієї співпраці  плануємо організовувати різноманітні тренінги, семінари та заходи для студентів та викладачів, спрямовані на підвищення рівня знань та практичних навичок у сфері першої допомоги, волонтерства та соціального захисту.

🙏 Дякуємо нашим партнерам з Товариства Червоного Хреста України за довіру та співпрацю. Разом ми зможемо зробити більше добрих справ і підтримати тих, хто цього потребує. Віримо, що цей меморандум стане початком довготривалого та плідного співробітництва.

Анастасія Перга, асистент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи