Підписано меморандум про співпрацю між ФПО і ЗЗСО № 95 м. Львова

01.05.2024 | 20:54

1 травня  2024 р.  на факультеті педагогічної освіти відбулося підписання  Меморандуму про співпрацю факультету   із середньою загальноосвітньою школою №  95 м. Львова в особі декана факультету Дмитра Герцюка   і директорки  закладу освіти  Наталії Приймак.

У його  підписанні    взяла участь завідувачка  кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи   факультету Віра Корнят.

Метою  угоди є  налагодження  тісної співпраці   науковців, викладачів, практиків  у вирішенні   актуальних проблем  підвищення якості  освіти,  розробка і впроваджеея спільних освітніх, просвітницьких  соціально-зорієнтованих  проєктів, залучення студентської та учнівської молоді до  суспільно-корисних, волонтерських   акцій та ініціатив.

Ми впевнені, що ця співпраця дозволить нам досягти нових висот у сфері соціальної педагогіки та соціальної роботи, забезпечить  студентів факультету та учнів школи знаннями і навичками, необхідними для успішного майбутнього!