Підтвердження наукового ступеня кандидата педагогічних наук Оксани Ковалишин

28.11.2020 | 00:42

З відчуттям міцної гордості за свою колегу Кафедра загальної педагогіки та педагогіки вищої школи повідомляє, що асистент Оксана Ковалишин отримала офіційне підтвердження здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук (доктора філософії у сфері освіти). Щиро вітаємо з цим досягненням Оксану Іванівну, а також її наукового керівника – декана факультету педагогічної освіти, доцента Дмитра Дмитровича Герцюка. Зичимо їм подальших наукових злетів і академічних вершин!

Також маємо честь повідомити, що віднині усі без винятку викладачі Кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи є власниками наукових ступенів, і ми щиро пишаємося цим непересічним фактом. Нехай він окриляє нас у наукових пошуках і спонукає до плідного втілення наших дослідницьких інтересів у нових якісних здобутках. Продовжуємо натхненно працювати на благо факультету педагогічної освіти, рідного Львівського університету, і загалом української педагогічної науки.