Почала роботу Екзаменаційна комісія №1

02.06.2021 | 09:47

Сьогодні, 01 червня 2021 року на факультеті педагогічної освіти (кафедра початкової та дошкільної освіти) розпочала роботу Екзаменаційна комісія №1 спеціальності 012 «Дошкільна освіта» ОР Бакалавр (заочна форма). Відбувся перший комплексний державний іспит «Психологія (загальна, дошкільна), педагогіка (загальна, дошкільна), фахові методики дошкільної освіти».

З вітальним словом та інформацією про діяльність факультету педагогічної освіти виступив  Дмитро  Дмитрович Герцюк, декан факультету.

Завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти, професор Наталія Ігорівна Мачинська представила випускникам особливості та перспективи вступу бакалаврів на другий (магістерський) рівень вищої освіти спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 016 Спеціальна освіта, 231 Соціальна робота та 011 Освітні, педагогічні науки.

Голова Екзаменаційної комісії – вихователь-методист закладу дошкільної освіти №180 м. Львова – Гаєвська Руслана Володимирівна побажала успіхів у досягненні бажаного результату, а також запросила студентів-випускників на роботу в заклади дошкільної освіти, щоб на практиці втілювати усі знання, уміння й навички, отримані на факультеті педагогічної освіти.

Шановні студенти! Будьте впевнені у своїх силах, зберігайте позитивний настрій і віру в те, що все буде добре!