Порядок денний засідання Вченої ради ФПО 17.11.2020 р.

15.11.2020 | 21:25

Засідання  Вченої ради  факультету педагогічної  освіти

17 листопада  2020 р., о 13.00

(на платформі Teams)

Порядок денний:

1. Про рекомендацію Вченій Раді Університету  щодо  присвоєння вченого звання доцента кафедри початкової та дошкільної  освіти кандидату педагогічних наук Нос Любові Степанівні.
  2. Про затвердження тем НДР викладачів кафедри початкової та дошкільної  освіти у межах робочого часу на 2021-2025 рр.
  3. Про представлення проміжного звіту факультету педагогічної освіти про навчальну, навчально-методичну і наукову роботу факультету на засіданні Вченої ради Університету.
  4. Про підготовку  факультету до проведення зимової заліково-екзаменаційної сесії.
  5. Затвердження конкурсних пропозицій (освітніх програм )  на вступну кампанію-2021.
  6. Затвердження тем  кандидатських дисертацій  аспірантів І курсу  спеціальностей 011 і 015.
  7. Рекомендація до друку наукових і навчально-методичних праць.
  8. Різне.

Секретар   Вченої ради                                                      доц.  Г.І. Крохмальна