Порядок поселення у гуртожитки у 2020-2021 навчальному році

25.08.2020 | 23:19

Абітурієнти (вступники), які бажають проживати в гуртожитках, подають заяву встановленого зразка на пошту profburo.lnu.fpo@gmail.com або в деканаті факультету педагогічної освіти очно до 11.09.2020 року.
До заяви додати копію паспорта та документа, що підтверджує пільгову категорію, якщо така є.

*поле № гуртожитку та № кімнати в заяві залишити порожнім

Після 11.09.2020 комісія буде приймати рішення про поселення.

Право на першочергове поселення у гуртожитки надається студентам й абітурієнтам (вступникам) відповідно до:
* Постанови КМУ від 05.04.1994 року №226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування»;
* Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;
* Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці»;
* Розпорядження КМУ від 14.03.2001 року №92-р «Про заходи щодо підтримки становлення та розвитку студентської сім’ї» (якщо чоловік і дружина навчаються на денній формі Університету).

Пріоритетним правом на поселення в гуртожитки Університету (за наявності поданої заяви із відповідними документами, що підтверджують таке право) користуються студенти, аспіранти, слухачі, абітурієнти (вступники):
* особи з інвалідністю;
* учасники бойових дій та їхні діти, у тому числі діти, які навчаються за денною формою навчання в Університеті;
* з малозабезпечених сімей;
* з багатодітних сімей;
* напівсироти;
* котрі проживають (зареєстровані) у віддалених населених пунктах;
* з гірських населених пунктів;
* студенти, які мають високі результати успішності у навчанні.

Якщо маєте запитання телефонуйте за номером +380971485051 (Юля) або пишіть на пошту profburo.lnu.fpo@gmail.com. Завжди будемо раді вам допомогти!
(!)