Практичне заняття з «Психологічної допомоги при ПТСР»

19.05.2019 | 23:42

Ще один ракурс, який доповнює колорит тижня з життя кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи. Він ніби і стандартний, проте знаковий за змістом. 16 травня на практичному занятті з «Психологічної допомоги при ПТСР» студенти групи ФПЛ-21 мали нагоду зустрітися і почути конкретні поради – як діяти з особами у різних станах і різного віку – від фахівця з клінічної практики, практичного психолога Льві́вського обласного го́спіталю інвалі́дів війни́ та репресо́ваних і́мені Ю́рія Ли́пи доцента Анни Вовк. Вочевидь, важливим було для студентів переконатись, що отримувані ними знання у навчальних аудиторіях знаходять безпосереднє застосування і ще в одному напрямку – в роботі клінічного психолога-консультанта.

практикуючий психолог Вовк Анна на заняттях 16.05

доц. Вовк Анна на занятті 16.05 у групі ФПЛ 21

Напевно всі присутні на занятті готові підтримати слово вдячності гостю, доценту А.Вовк, яка в майстерному і доступному діалозі з аудиторією зуміла відтворити багатоманітне тло роботи психолога в лікувально-клінічних умовах шпиталю, чим добре доповнила простір компетенцій присутніх.

доцент кафедри І. В. Сулятицький