Представлення першокурсників

25.10.2017 | 12:52

Цьогоріч, 24 жовтня,  за традицією, що склалась на факультеті педагогічної освіти, відбулось «Представлення першокурсників». Захід розпочала привітальним словом заступник декана асист. Крохмальна Г.І., яка закликала  студентів-першокурсників  не згаяти часу – бути сумлінними у навчанні, активно долучатися до життя Університету та факультету зокрема.

Групи презентували свою творчість та перші враження від навчання в Університеті піснями, фільмами, розповідями. Дебютанти організували чудове шоу та подарували безліч хороших емоцій, від яких у присутніх з’являлася посмішка на обличчі. Студенти проявили свою креативність та творчість, що не залишила нікого байдужим. Захід був щирим, життєрадісним та веселим і дав змогу першокурсникам поринути з головою в студентське життя, проявити свою кмітливість та краще познайомитися ближче один з одним.
Студентська рада хоче подякувати всім, хто брав участь у заході.

Вітаємо першокурсників з хорошим «стартом» та бажаємо натхнення, успіхів у навчанні й нових творчих звершень!

Ірина Дем’янчук