Представлено Президента Асоціації випускників факультету педагогічної освіти

28.03.2023 | 17:47

Зі січня 2022 року на факультеті педагогічної освіти розпочала діяльність Асоціація випускників факультету. З цього часу відповідальні за роботу з випускниками систематизували списки випускників, починаючи з першого випуску, налагоджували контакти з випускниками та представляли інформацію у соціальних мережах про різноманітні опитування, започаткували рубрику «Гордість факультету», а також організували першу зустріч з випускниками і цим самим започаткувавши традицію таких зустрічей у 3-тю суботу червня, на яку від цього часу щорічно запрошуватимемо наших випускників. На чергових зборах було представлено Президента Асоціації випускників факультету педагогічної освіти, Марію-Терезу Ігорівну Шоловій, асистента кафедри початкової та дошкільної освіти. Бажаємо Марії-Терезі Ігорівні сил і натхнення до реалізації ідейй  у розвиткові Асоціації, зацікавлених випускників та підтримки від колег!