Представники ради роботодавців ФПО взяли участь у круглому столі “Сучасний ринок праці та можливості роботодавців у формуванні якісної вищої освіти”

10.01.2024 | 21:14

9 січня 2024 року у Львівському університеті у форматі круглого столу відбулося перше загальне засідання Ради роботодавців усіх факультетів Університету. Тема заходу – «Сучасний ринок праці та можливості роботодавців у формуванні якісної вищої освіти». У  його  роботі  взяди участь й представники  ради роботодавців факультету педагогінчої освіти –   голова Ради Валентина Загрева, навчальник  управління Державної  служби якості освіти у Львівській області, заступник голови Ради  Наталя Диміцька,  директор Комунальної установи  «Сколівський інкюзивно-ресурсний центр», член ради  Наталія Клочко – провідний спеціаліст Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.  До роботи круглого столу також долучилися  в.о.декана факультету   доцент Дмитро Герцюк і заступник декана  доцент  Мар’яна Породько.