Професор Папського університету у Кракові Станіслав Сорис – гість факультету

09.06.2019 | 18:35

Днями  на факультеті педагогічної освіти відбулася зустріч  із професором  факультету соціальних наук Папського університету  у Кракові доктором габілітованим Станіславом Сорисом, у якій взяли  участь  декан  Дмитро Герцюк,  викладачі   Ольга Ферт, Віра Корнят, Леся Сікорська, Анна Ліва-Собчук, працівник  відділу міжнародних зв’язків Університету Іванна Мищишин.  Обговорено питання  налагодження  співпраці  між навчальними закладами,  підготовці  проектних пропозицій,  організації наукових конференцій тощо.    Гість із Польщі  виявив велике зацікавлення  щодо  інноваційної  освітньої    та наукової  роботи у царині  інклюзивного навчання, співпраці із громадськими  організаціями у цій ділянці, що здійснюється на факультеті.  Як перший крок у реалізації  програми  співпраці   – запрошення  українських колег  до участі  у міжнародній науковій конференції  із проблем  спеціальної освіти, яка відбудеться у листопаді цього року у Кракові.

Дмитро Герцюк