Професорку Наталю Мачинську обрано на посаду завідувачки кафедри початкової та дошкільної освіти

13.06.2021 | 19:25

У Львівському національному університеті імені Івана Франка завершився  процес обрання на посади завідувачів кафедр. Зважаючи на карантинні обмеження, засідання проводили у дистанційному форматі за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams» з перервою для проведення таємного голосування шляхом подання бюлетенів у визначений час у приміщенні Університету.

9 червня 2021 року  на засіданні Вченої ради Університету свою  програму розвитку кафедри  презентувала претендент на посаду  завідувача кафедри початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти    докторка  педагогічних наук, професорка   Мачинська Наталія Ігорівна.

За результатами волевиявленням членів Вченої ради  Наталію  Мачинську  одноголосно  обрано  завідувачкою кафедри початкової та дошкільної  освіти.

Щиро вітаємо  Наталію Ігорівну з високою довірою і   бажаємо  керівнику кафедри міцного здоров’я,  творчої реалізації   планів і завдань  розвитку  структурного підрозділу факультету педагогічної  освіти.