Проєкт “Організація доступного освітнього середовища для вимушено переміщених осіб в умовах воєнного стану в Україні”

05.01.2023 | 19:58

У грудні 2022 р. робоча група викладачів кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи у складі проф. Караманова О. В., проф. Біляковської О. О., доц. Горук Н. М. розпочала роботу над проєктом ОДОС «Організація доступного освітнього середовища для вимушено переміщених осіб в умовах воєнного стану в Україні». Метою проєкту є визначення та обґрунтування умов організації доступного освітнього середовища для вимушено переміщених осіб (дітей шкільного віку) в умовах воєнного стану в Україні». Реалізація проєкту здійснюється у межах гранту УАДО (Української асоціації дослідників освіти) та EERA (European Educational Research Association). На перших робочих зустрічах було окреслено часові етапи реалізації проекту, сформульовано теоретичні засади організації доступного освітнього середовища в умовах війни, опрацьовано статистичні дані Державної служби якості освіти Україні щодо залежності безпеки регіону і формату навчання, визначено цільові групи для проведення опитування.