Пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта»

16.12.2017 | 21:49

15 грудня 2017р. на факультеті педагогічної освіти відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Свої дослідницькі проекти представили 17 учасниць, студенток 3-4 курсів.

Неабияк порадувало широке тематичне розмаїття запропонованих робіт, актуальність заявленої проблематики, що опирається на теорію й методику дошкільного виховання і присвячена питанням мовленнєвого та сенсорного розвитку дошкільників, формування мовленнєвої компетенції засобами художньої літератури, естетичного впливу мистецьких творів, процесові виховання толерантності дітей дошкільного віку тощо. Кожна доповідь супроводжувалася оригінальним представленням у вигляді мультимедійної презентації.                                                                                                                  Після тривалого обговорення члени журі (кандидат педагогічних наук, доцент Лозинська С.В., кандидат педагогічних наук, доцент Білан О.І., кандидат філологічних наук Жаркова Р.Є.) назвали імена переможців. Перше місце виборола Христина Яремків (ФПД-41) («Мультимедійні технології як інноваційна форма наочності у процесі навчання англійської мови дітей дошкільного віку»; науковий керівник – асист. Бойко Г.О.). Друге місце здобула Марія Яців (ФПД-42) («Інтегроване навчання у поєднанні з українським народним мистецтвом»; науковий керівник – проф. Мачинська Н.І.). Третє місце посіла Марія Салик (ФПД-42) («Розпис як символ українського народу»; науковий керівник – асист. Деленко В.Б.).

Переможців привітали заступник декана Нос Л.С. та завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти Мачинська Н.І., побажали всім здоров’я і наполегливості у підкоренні нових педагогічних вершин!

Роксолана Жаркова