Проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Актуальні проблеми інклюзивної освіти”

25.01.2022 | 21:43

21 січня 2022 року на кафедрі спеціальної освіти факультету педагогічної освіти ЛНУ імені І. Франка  відбувся I тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за напрямком «Актуальні проблеми інклюзивної освіти». На розгляд конкурсної комісії у складі професорів та доцентів кафедри спеціальної освіти Островської К.О.,  Ферт О.Г., Семенів Н.М., Ковного Ю.Є. було представлено роботи шести студентів.

До участі у II турі конкурсу було рекомендовано наукові роботи студентів  групи ФПШ -41з Голуб Руслани Ігорівни на тему  «Соціальні аспекти впровадження інклюзивної освіти в сучасному українському суспільстві». Науковий керівник: професор кафедри спеціальної освіти  Ферт Ольга Григорівна та Лучків Дмитра Васильовича –  студента групи  ФПЛ-32,  що представив роботу на тему: “Психологічні особливості ставлення до дітей із особливими освітніми потребами вихователів дошкільних установ”. Науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти   Сайко Х.Я., заохочувальним дипломом відзначено роботу студентки  ФПЛ – 41з Романишин Наталії Володимирівни на тему:  “Соціально-психологічні чинники продуктивності роботи інклюзивних ресурсних центрів”. Науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти   Сайко Х.Я.

Христина Сайко