Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Спеціальна освіта (за нозологіями)

22.01.2022 | 12:33

17 Січня 2022р відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Спеціальна освіта (за нозологіями)

Склад конкурсної комісії:

Голова –  доц. Андрейко Б.В.

Члени: 1. доц. Сікорська Л.Б

1. доц. Сулятицький І.В
  2. асист. Породько М.І.

На конкурс подали  7 наукових робіт.

1. Діяк Надія Євгенівна   – Фпл-31, тема:”Формування соціальних компетентностей дітей з аутизмом в умовах початкової школи”.
  1. Костур Юлія михайлівна  – Фпл -32, тема”Діагностика та елементи психокорекції підлітків з порушенням інтелектуального розвитку в легкому ступені”.
  1. Богоніс Юлія Романівна – фпл -32, тема:”Особливості згуртованості учнів в колективі в умовах інклюзивної освіти”.
  1. Курильчик Христина Анатоліївна – фпл -41, тема:”Психологічні особливості адаптації дітей з розладами аутичного спектру”.
  1. Сливка Даніела Павлівна – фпл -42, тема:”Діагностика та корекція проявів агресії у молодших школярів з дизартрією”.
  1. Варивода Богдана Юріївна – фпл -42, тема:”Розвиток пам’яті першокласників з мовленнєвими порушеннями”.
  1. Татарчук Вікторія Олександрівна – фпл -43, тема:”Особистісні особливості підлітків, що займають різну позицію у булінг структурі”.

Переможці  у І турі КСНР :

1 місце –Сливка Даніела Павлівна – фпл -42,  тема -“Діагностика та корекція проявів агресії у молодших школярів з дизартрією”. Науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти  Андрейко Богдана Володимирівна.

2 місце – Курильчик Христина Анатоліївна – фпл -41, тема: “Психологічні особливості адаптації дітей з розладами аутичного спектру”. Науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти  Андрейко Богдана Володимирівна.

3 місце – Богоніс Юлія Романівна – фпл -32, тема: “Особливості згуртованості учнів в колективі в умовах інклюзивної освіти”. Науковий керівник: асистент кафедри спеціальної освіти  Мазур Тетяна Володимирівна.

Переможці рекомендовані для участі в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Спеціальна освіта (за нозологіями).