Привітання Декана зі святом Воскресіння Христового!

18.04.2020 | 20:34

Шановні  студенти, аспіранти, викладачі та співробітники  факультету педагогічної освіти!
                                                    Дорога факультетська родино!

Щиросердечно вітаю  Вас зі святом  Воскресіння Христового!
У ці світлі дні Пасхальних свят  бажаю Вам   кріпкого здоров’я,  бадьорого настрою, душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у Ваших домівках!  Нехай  велич   свята  Великодня додає Вам сил та  енергії для добрих життєвих справ,  реалізації мрій і задумів,  непохитної віри  у краще майбутнє,  щоби кожний  прийдешній день був наповнений  взаємною теплотою і   радістю  людського спілкування,  багатий   на творчі    пошуки й гарні ужинки!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Декан факультету  Дмитро Герцюк