Привітання деканату факультету педагогічної освіти з Новим роком і Різдвом Христовим!
Вельмишановні викладачі, аспіранти, студенти, співробітники
факультету педагогічної освіти!
Сердечно вітаємо Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Висловлюємо Вам слова щирої вдячності за сумлінну працю, успішне навчання, активну громадську роботу, досягнуті успіхи в розбудові нашої факультетської спільноти.
Нехай Новий рік та світле cвято Різдва Христового прийдуть із радістю, любов’ю і миром у Ваші оселі, домівки Ваших рідних і близьких.
Рік прийдешній нехай буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі здобутки, принесе із собою смак нових перемог, упевненість у правильності обраної мети та невичерпну енергію для її досягнення.
Веселих свят!!!
Деканат факультету педагогічної освіти
![Немає опису світлини.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/270771372_4645658858887453_5222578575079581287_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=ad2b24&_nc_ohc=NIqrpegy4hMAX-jeVRW&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=00_AT9E7E5bz8r0tP3UOSIX43TQ10mNxPLwvRn1W-XUafzH0Q&oe=61D4E33C)