Рейтингові списки вступників в магістратуру факультету педагогічної освіти

31.07.2018 | 22:15

РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ВСТУПНИКІВ В МАГІСТРАТУРУ ФАКУЛЬТЕТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Спеціальність  012     Дошкільна освіта  Магістри. Денне навчання. Ліцензійний осяг – 15 місць (платна форма)

Спеціальність  012     Дошкільна освіта  Магістри.  Заочне навчання. Ліцензійний обсяг – 35 місць (платна форма)

Спеціальність  013     Початкова освіта  Магістри. Денне навчання. Ліцензійний обсяг  20 місць (15 місць державного фінансування + 5 місць – платна форма)

Спеціальність  013     Початкова освіта   Магістри.  Заочне навчання . Ліцензійний обсяг – 30 місць (платна форма)

Спеціальність  016    Спеціальна освіта  Магістри. Денне навчання. Ліцензійний обсяг – 15 місць (платна форма)

Спеціальність  016     Спеціальна  освіта  Магістри. Заочне навчання. Ліцензійний обсяг – 35 місць (платна форма)

До уваги вступників в магістратуру факультету педагогічної освіти!

З 1 серпня 2018 р. в деканаті факультету розпочинається  прийом оригіналів  документів про вищу освіту і укладання договорів  на вступ   на спеціальності ОР Магістр!