Режим карантину продовжено до 11 травня

24.04.2020 | 21:22
Режим карантину продовжено до 11 травня

Відповідно до Наказу Ректора № О-35 від 24 квітня 2020 року на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 291 від 22 квітня 2020 року «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України № 262 від 8 квітня 2020 року, режим карантину у Львівському національному університеті імені Івана Франка продовжено до 11 травня 2020 року. З наказом можна ознайомитися за посиланням.

У період карантину організація навчального процесу в Університеті відбувається дистанційно за допомогою інформаційних платформ, соціальних мереж та мобільних додатків. Про організацію дистанційного навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка можна прочитати за посиланням.

Для працівників забезпечено гнучкий (дистанційний) режим роботи з урахуванням умов карантину. Консультації щодо актуальних питань для студентів та працівників Університету на період карантину можна здійснювати за телефонами, які закріплені у посиланні.

Окрім того, усі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, зокрема інформацію про дистанційне навчання, завершення навчального року та вступну кампанію, зібрано на окремому інформаційному ресурсі.