Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта» – 2020

24.02.2020 | 20:28

17, 20 і 21 лютого 2020 року на кафедрі початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти відбувся перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта». У ній взяли участь студенти 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, та 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Учасники виконували тестові завдання з педагогіки та методики викладання: української мови, математики та природознавства; визначали науковий апарат дослідження4 організовували «цікаву перерву» (командна робота); складали фрагменти уроків (на етапі вивчення нового матеріалу) з української мови, математики, Я у світі, природознавства, трудового навчання, мистецтва, образотворчого мистецтва (за вибором).

Переможцями І туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта» стали:

І місце – Крижик Андрій Олександрович, група ФПО-51;

ІІ місце – Лавро Ольга Олегівна, група ФПШ-41;

ІІІ місце – Качалка Олена Олександрівна, група ФПШ-41,

Тарнавська Василина Василівна, група ФПШ-41.

Рішенням комісії у другому турі братимуть участь

Крижик Андрій Олександрович і Лавро Ольга Олегівна.

Вітаємо переможців!

Підготувала Марта Проц.

Світлина від Факультета Педагогічної Освіти.