Результати І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки та соціальної роботи

28.03.2024 | 21:41

🏛📆🧑‍🎓 Перед нами відкрилася нова сторінка академічних досягнень і творчого зростання!

📝📚 І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки та соціальної роботи завершився вражаючим успіхом. В олімпіаді брали участь здобувачі 1-3 курсів, які навчаються на спеціальності 231 «Соціальна робота».

За результатами участі в Олімпіаді переможцями І (університетського) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади стали:
🥇 І місце – Проць Соломія, студентка 2 курсу, ФПС-21;
🥈 ІІ місце – Яворівська Анна, Неільчук Олена, студентки 3 курсу, ФПС-31;
🥉 ІІІ місце – Гуль Ярина, студентка 2 курсу, ФПС-21, Погребельна Аліна, студентка 1 курсу, ФПС-12

👏🏆🌹 Щиро вітаємо переможців та всіх учасників з надзвичайним досягненням! Нехай ваші зусилля принесуть вам ще більше успіхів у навчанні та майбутній кар’єрі!