Розпочався  онлайн-проєкт «Франкова діточа наука»

17.03.2022 | 20:09
У воєнний час наші найменші громадяни України, дошкільнята, тимчасово залишилися без можливості відвідувати дитячі садочки, а, власне, – і всебічно розвиватися та комунікувати з однолітками.
З ініціативи студентів і викладачів факультетів педагогічної освіти та культури і мистецтв  Львівського національного університету  імені Івана Франка  17 березня 2022 року  розпочався  онлайн-проєкт «Франкова діточа наука». Його метою є підтримати освітній процес для дітей працівників Університету під час воєнного стану.
У рамках проєкту організатори планують проводити щоденні ранкові зустрічі, під час яких гратимуть з дітками різноманітні ігри, проходитимуть квести, розв’язуватимуть цифрові завдання тощо. У проєкті передбачене також вечірнє читання казок.
Зустрічі відбуватимуться протягом березня щодня з 10:00 до 10:30 (вранці) та з 20:00 до 20:15 (ввечері) на платформі Microsoft Teams.
Зголоситися до участі можна через код c10z9ua у програмі або безпосередньо за покликанням: https://teams.microsoft.com/…/19…/conversations…
Запрошуємо охочих працівників Університету на мить повернутися в дитинство та стати казкарями наших вечірніх програм. Саме вашим голосом може бути озвучена казка, яка стане улюбленою для малюків.
Якщо ви чуєтеся в силі долучитися до цієї ініціативи, то просимо писати або телефонувати організатору Вікторії Хацко +380(68)-460-74-18
viktoriia.khatsko@lnu.edu.ua
Також будемо раді, якщо фізики, географи, філологи, електроніки, математики тощо долучаться до проєкту та навіть запропонують цікаві ідеї профільних гуртків для малечі. Зголошуватися можна тут:
Марія Бургер
+380(66)-445-33-14