Розширене засідання Вченої ради факультету педагогічної освіти

04.09.2018 | 07:45

ОГОЛОШЕННЯ

У вівторок, 4 вересня 2018 року о 15.00, ауд. 56 відбудеться  розширене засідання Вченої ради факультету педагогічної освіти

Порядок денний :

1. Про результати вступної кампанії 2018 р. та пріоритетні  завдання розвитку факультету педагогічної освіти на 2018-2019 н.р. Доповідає: декан, доц. Д.Д. Герцюк

1. Створення комісії  для  підготовки питання щодо  зміни назв  кафедр факультету.

2. Надання творчої відпустки для завершення докторської дисертації доценту кафедри загальної та соціальної педагогіки Караманову О.В.

3. Різне

Секретар  Вченої ради факультету                                     Крохмальна Г.І.