Студентки відвідали виставку картин Марії Приймаченко

18.09.2024 | 20:47

13 вересня студенти групи ФПШ (І) – 32 с мали чудову нагоду разом з викладачкою Новосельською Надією Тадеївною відвідати виставку картин Марії Приймаченко,що проходила в Національному музеї імені Андрея Шептицького. Виставка вразила майстерністю авторки та глибоким змістом кожної роботи.
Ця виставка стала не лише можливістю зануритися в світ мистецтва, а й надихнула студентів на глибокі роздуми про роль культури та творчості в сучасному світі. Кожна картина вражала своєю неповторною технікою, композиційними рішеннями та емоційною глибиною, а екскурсія допомогла краще зрозуміти особистий шлях і творчий пошук авторки.

Відвідання таких заходів є важливою частиною навчального процесу, адже саме через мистецтво студенти розширюють свій світогляд, розвивають креативне мислення та вміння бачити світ в різних його проявах. Висловлюємо щиру подяку викладачці за організацію та підтримку в культурному розвитку наших студентів!