Сеанс одночасної гри в шахи, присвячений Дню Університету

09.10.2022 | 19:38

Шахове свято відбулося 6 жовтня 2022 р. у головному корпусі ЛНУ імені Івана Франка. Модератором заходу був ст. викладач кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти, майстер спорту з шахів – Святослав Ігорович Попович.

З вітальним словом відкрив шаховий турнір декан факультету педагогічної освіти доц. Дмитро Дмитрович Герцюк. Святослав Попович прочитав лекцію для учасників турніру на тему: «Історія шахових олімпіад. Шахісти України». Після неї відбувся сеанс одночасної гри в шахи, який завершився з рахунком 18 ½ – 2 ½ на користь сеансера. Єдину перемогу святкував студент хімічного факультету Богдан Коротошин. В нічию зіграли доц. кафедри вищої математики Святослав Тарасюк, доц. кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Назар Федорак, студент факультету міжнародних відносин Андрій Гищук.
Вітаємо переможців та дякуємо усім учасникам заходу!