Семінар “Роль Web of Science у проведенні ефективних наукових досліджень”

03.02.2017 | 15:39

До уваги викладачів та аспірантів історичного, філологічного, філософського, юридичного факультетів, а також факультетів міжнародних відносин та педагогічної освіти!

7 лютого о 15.00 у головному читальному залі Наукової бібліотеки відбудеться семінар
“Роль Web of Science у проведенні ефективних наукових досліджень (фокус на гуманітарні науки) (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)”

• Пошук та оцінка публікацій за певною темою
• Критичні моменти публікації власних результатів
• Підбір видання для публікації
• Чим небезпечні хижацькі видання для науковця?
• Ідентифікатори автора, примха чи необхідність

На семінарі буде надано практичні поради щодо роботи з інформаційною платформою Web of Science, її основною колекцію Web of Science Core Collection, особливостям Medline на Web of Science, аналітичними інструментами Journal Citation Report, Essential Science Indicators, референт-менеджером EndNote Online та ідентифікаторами науковця ResearcherID та Orcid.

СЕМІНАР ПРОВЕДЕ к.б.н. ІРИНА ТИХОНКОВА,
фахівець з навчання
Clarivate Analytics

КООРДИНАТОР СЕМІНАРУ:
к іст.н. ВАСИЛЬ КМЕТЬ

Місце проведення:
Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка
вул. Драгоманова 5

Тривалість семінару 1,5 години. Участь безкоштовна. Реєстрація під час заходу.