Семінар “Основи роботи з дітьми з РАС для майбутнього педагога”

03.04.2023 | 21:59

Привіт, студентство! 💙

У рамках Всесвітнього дня розповсюдження інформації про аутизм лабораторія кафедри спеціальної освіти “Terra Kolping” разом з Профбюро студентів влаштовують тиждень розповсюдження інформації про аутизм.

3 квітня о 15:00, в 50 ауд. ФПО (Туган-Барановського, 7) на вас чекає семінар “Основи роботи з дітьми з РАС для майбутнього педагога”.

Слухачі зможуть дізнатися особливості роботи з людьми з аутизмом на прикладі комлексної системи допомоги в Україні. А також ознайомляться з технологічною картою допомоги для педагогів, зокрема, роллю діагностики, психотерапії, фізичної реабілітації.

Наші спікери:
🔸Проф. Островська Катерина Олексіївна, доктор психологічних наук.
🔸Доц. Дробіт Лілія Ришардівна, кандидат психологічних наук
🔸Доц. Призванська Роксоляна Антонівна, кандидат психологічних наук
🔸Доц. Породько Мар’яна Ігорівна, кандидат педагогічних наук

3 квітня о 10:45 бажаючі студенти разом зі Студентською радою мають можливість відвідати день відкритих дверей садочку №165 за адресою вул. Пулюя, 27.

6 квітня о 13:00 на вас чекатиме день відкритих дверей на базі Львівського осередку Справи Кольпінга, що знаходиться за адресою Гребінки 8.

До скорих зустрічей! 💙