Семінар-практикум «Організація освітнього процесу в школі повного дня»

23.04.2024 | 15:26

22 квітня 2024 року в межах роботи навчально-наукової лабораторії Нової української школи відбувся науково-методичний семінар-практикум «Організація освітнього процесу в школі повного дня».

Учасниками семінару були викладачі та студенти спеціальності «Початкова освіта» факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, а також студенти спеціальності «Початкова освіта» Відокремленого структурного підрозділу «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка».

З вітальним словом виступила завідувачка лабораторії, кандидатка педагогічних наук, доцентка Марта Проц, зазначивши про традицію щорічно організовувати семінар, присвячений Школі повного дня.

Теоретичні аспекти школи повного дня розкрила Оксана Винницька, кандидатка педагогічних наук, асистентка кафедри початкової та дошкільного освіти, координаторка проєкту «Школа повного дня» у м. Львові.

Досвідом роботи в Школі повного дня та організацією освітнього процесу поділилися Анастасія Ваврук, учителька початкових класів Ліцею ім. Івана Пулюя та Олена Гальвіцька, асистентка кафедри педагогіки ЛОІППО, учителька початкових класів Ліцею № 24 ім. Марії Конопницької.

Під час семінару учасники мали можливість попрацювати в групах, задати питання гостям семінару. Питань було чимало, а отже варто продовжити традицію і планувати семінар про Школу повного дня наступного навчального року.