Семінар “Сертифікація вчителя початкової школи: виклики та перспективи”

15.10.2021 | 21:36

В межах співпраці між Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка та Львівським національним університетом імені Івана Франка 3 жовтня 2021 року відбувся теоретико-практичний семінар «Сертифікація вчителя початкової школи: виклики та перспективи».

Модератори заходу – експерти Державної служби якості освіти, викладачі факультету початкової та мистецької освіти ДДПУ ім. І. Франка, доценти Леся Колток та Світлана Луців – надзвичайно цікаво представили сучасні реалії та перспективи проходження сертифікації вчителями початкової школи, а також поділились досвідом роботи у експертних групах.

До участі в семінарі долучились завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка проф. Наталія Мачинська, викладачі та аспіранти кафедри, а також здобувачі ОС «Бакалавр» і «Магістр» спеціальності 013 «Початкова освіта» факультету педагогічної освіти.

Зважаючи на карантинні умови, захід відбувся в онлайн-форматі на платформі ZOOM.