Сертифікаційна програма для студентів Львівського університету КУЛЬТУРНИЙ ІНТЕЛЕКТ, МІЖОСОБИСТІСНА КОМУНІКАЦІЯ ТА КРЕАТИВНІСТЬ В ЕПОХУ ШІ

05.11.2023 | 17:48

Сертифікаційна програма для студентів Львівського університету

КУЛЬТУРНИЙ ІНТЕЛЕКТ, МІЖОСОБИСТІСНА КОМУНІКАЦІЯ ТА КРЕАТИВНІСТЬ В ЕПОХУ ШІ

17 листопада – 8 грудня 2023 року

Після успіху міжнародної літньої англомовної школи «Сultural Intelligence, Creativity and Transnational Mediation in the Age of AI», яка відбулася в Технічному університеті міста Хемніца (Німеччина) за координаторства Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках Альянсу європейських університетів ACROSS – European Cross-border University, маємо велику приємність запросити студентів Франкового університету взяти участь в її оновленій версії – трансформованій та адаптованій у сертифікаційну україномовну програму «Культурний інтелект, міжособистісна комунікація та креативність в епоху ШІ».

Це – новаторська програма, яка пропонує практичну міждисциплінарність та має на меті сприяти культурно-орієнтованому і націленому на гуманітарну складову розумінню комунікаційних процесів, креативних практик та майбутнього ринку праці зі залученням інструментів штучного інтелекту.

Програма відбуватиметься щоп’ятниці в онлайн форматі та складатиметься з десяти навчальних інтерактивних сесій (тривалість однієї сесії – 1 год 20 хв) та короткої підсумкової роботи.

Організатори програми – Центр англомовної академічної та крос-культурної комунікації, Відділ міжнародних зв’язків та Факультет іноземних мов Львівського університету.

Програму реалізовано в рамках проєкту «Навчальний міст Хемніц – Львів 2.0» в ініціативі «Цифрова Україна» (2023) Німецької служби академічних обмінів за підтримки Федерального міністерства освіти і науки Німеччини.

Щоб подати заявку на участь в школі, потрібно заповнити аплікаційну форму до 12 листопада 2023 року:

Програма відкрита для всіх студентів усіх факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка. Кількість місць – обмежена, тому просимо обґрунтовано відповідати на питання анкети.

Участь в програмі – безкоштовна.

За умови успішного завершення всі учасники отримують сертифікат (1 кредит ЄКТС).

ЗАПРОШУЄМО!

Орієнтовний розклад програми:

День 1: 17 листопада (п’ятниця)
Сесія 1. Культурний інтелект: чому і як його потрібно розвивати?
Сесія 2. Міжособистісна комунікація: про долання бар’єрів
Сесія 3. Друг чи ворог?
Чи можна використати потенціал штучного інтелекту для підсилення власної креативності?
День 2: 24 листопада (п’ятниця)
Сесія 4. Wise vs smart: про культуру комунікації майбутнього
Сесія 5. Локальні наративи та глобальна аудиторія: креативність та ШІ
Сесія 6. Самоосвіта у добу штучного інтелекту. Розвиток критичного мислення і цифрової грамотності.
День 3: 1 грудня (п’ятниця)
Сесія 7. Cтратегії взаємодії в освітньому середовищі
Сесія 8. Індивідуальні грантові програми для студентів та молодих науковців: Що? Де? Як?
Сесія 9. Проєктний менеджемент: комунікаційні ключі
День 4: 8 грудня (п’ятниця)
Сесія 10. Підсумкова сесія-дискусія
Вручення сертифікатів