Співпраця з освітніми інституціями

21.03.2023 | 18:32

20 березня 2023 року розпочався освітній теоретико-методологічний, практико-зорієнтований тиждень кафедри початкової та дошкільної освіти. Сьогодні для студентів спеціальності 013 Початкова освіта була проведена гостьова лекція на тему «Новий «Український правопис» – відображення динаміки розвитку мови».

Своїми знаннями, роздумами, практичними порадами поділилася лектор – канд. філол. наук, доцент, доцент кафедри початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – Гуменюк Ірина Михайлівна.

Особливості нового правопису, методичні таємниці та мовні родзинки, специфіка відмінювання та використання пунктуації – ось перелік актуальних проблем, які розглядалися на занятті. Лекція була проведена з використанням інтерактивних методів, тож усі слухачі мали можливість практичного застосування отриманих знань.