Студент 1 курсу факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка Юрій Морозович здобув бронзову нагороду на Чемпіонаті Львівської області зі змішаних єдиноборств
26-27 квітня 2024 року у Львові відбувся Чемпіонат Львівської області зі змішаних єдиноборств. Студент 1 курсу факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка Юрій Морозович здобув бронзову нагороду.
Вітаємо Юрія з успішним виступом !!!
Бажаємо подальших перемог !!!
![На зображенні може бути: 7 людей та текст «ВΙДКРИТИЙ ЗИ3МШАНИХ 31 ЧЕМПОНАТ ЛЬВВсЬКо ЕДИНОБОРСТВ NIMMAFU- ΠΑМ яТ ЗАХИСНИКОВ УКРАЙНИ SIa VINON ль олом Проская కయ్య్, SDLAF TENTER ENIER KED MARTIM ARTS Aa ЗАКОлОт 1»](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438097773_2068325590219727_1890216403882634635_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=TXZoK1rtKFMQ7kNvgEUffWF&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfAJBQL6oLbJL2MIrlzH2r8wyz3T5Ft2MCiKY1074WWyCA&oe=663935DF)