Студент 1 курсу факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка Юрій Морозович здобув бронзову нагороду на Відкритому Чемпіонаті Волинської області з ММА 2024
Юрій Морозович, студент 1 курсу факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка здобув бронзову нагороду на Відкритому Чемпіонаті Волинської області з ММА 2024 який проходив у м. Луцьк.
Вітаємо Юрія з успішним виступом !!!
Бажаємо подальших перемог !!!
![На зображенні може бути: 10 людей та текст](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424989914_2024365157949104_5464308479295776247_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=a248ae&_nc_ohc=r2MsrtAiaaEAX92D4E2&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfBGduQvAKx0MXLJfkLXrMR3xy9vTS2kiXe-qlgLhThZ4w&oe=65D9B0F9)