Студент 1 курсу факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка Юрій Морозович здобув срібну медаль Кубку України з Рукопашу Гопак
9-10 травня 2024 року у Рівному відбувся Кубок України з Рукопашу Гопак. Студент 1 курсу факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка
Юрій Морозович здобув срібну медаль.
Вітаємо Юрія з вагомим результатом !!!
Бажаємо подальших успіхів та перемог !!!
![На зображенні може бути: 3 людини та текст](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441496823_2077697869282499_91783802555087196_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=r9uvl9Ny820Q7kNvgE0ZOCB&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AYAq5licColDUtk7gyQQ9RkXaIgNJXdb60yfQMlIV2Vl_Q&oe=6699FD0D)