Студент факультету прикладної математики і інформатики Майорчак Роман на міжнародному турнірі з карате «Memorial of Michal Bozogan» виборов дві золоті нагороди

13.02.2024 | 23:09
Студент факультету прикладної математики і інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка🏆МАЙОРЧАК РОМАН на міжнародному турнірі з карате «Memorial of Michal Bozogan» виборов дві 🥇🥇 золоті нагороди у категоріх ✔️юніори 16-17 років (76кг ) ✔️дорослі 18+ (75кг).
Змагання відбувалися в місті Кошице 🇸🇰 Словаччина у яких приймали участь спортсмени з пʼяти країн: України, Словаччини, Угорщини, Польщі та Литви.
Роман загалом провів 7 боїв з українцями, поляком, словаками та угорцями. Рівень турніру був доволі високий, але наш студент не зазнав жодної поразки.
Бажаємо Майорчаку Роману надалі здобувати перемоги на змаганнях різних рівнів.
На зображенні може бути: 4 людини та текст