Студентка факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка Анна Мотало виборола золоті медалі у міжнародних змаганнях Х Central Poland Open Grand Prix Karat
Студентка факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка Анна Мотало взяла участь у міжнародних змаганнях Х Central Poland Open Grand Prix Karate, які відбулися 20-21 квітня 2024 року у місті Плешев (Польща). У турнірі студентка Університету виборола дві золоті медалі – у категоріях «18-20 років» та «18+». У турнірі, в якому змагалися 800 учасників і з різних країн світу, Анні вдалося провести 5 успішних поєдинків.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![На зображенні може бути: 6 людей та текст](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438093228_951830973610955_3151340245659129314_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=9KMbJRyS6y4Ab5-iECg&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfB_E-FHJGh0cbDCJ7Sycc5I_Tw3PJEDxgX1zEJ3z_3xqQ&oe=662D440C)