Студентка факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка Анна Мотало виборола золоті медалі у міжнародних змаганнях Х Central Poland Open Grand Prix Karat

23.04.2024 | 13:17
Студентка факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка Анна Мотало взяла участь у міжнародних змаганнях Х Central Poland Open Grand Prix Karate, які відбулися 20-21 квітня 2024 року у місті Плешев (Польща). У турнірі студентка Університету виборола дві золоті медалі – у категоріях «18-20 років» та «18+». У турнірі, в якому змагалися 800 учасників і з різних країн світу, Анні вдалося провести 5 успішних поєдинків.
💙💛 Щиро вітаємо Анну Мотало із новими спортивними досягненнями та бажаємо щобільше впевнених перемог у майбутньому!
На зображенні може бути: 6 людей та текст