Студентка факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка МОТАЛО АННА на чемпіонаті України з карате здобула золоту нагороду у командній першості та дві бронзові медалі (серед молоді та дорослих)

01.12.2023 | 09:57
Студентка факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка 💥МОТАЛО АННА 18-19 листопада 2023 року у місті Чернівці на чемпіонаті 🇺🇦України з карате здобула 🥇золоту нагороду у командній першості та дві🥉🥉бронзові медалі (серед молоді та дорослих) у ваговій категорії + 68 кг.
На змаганнях у Чернівецькому ДЮСШ №6 прийняли участь 627 спортсменів, які представляють 72 клуби з 16 регіонів України. Найбільше представників на Чемпіонаті України було з м. Київ (124), Львівської області (122) та Одеської області (100).
👉Анна поділилася своїми враження після змагань: «Найбільше мені запам’ятався поєдинок у дорослій категорії, де я здолала суперницю з рахунком 8:0 та виграла достроково сутичку всього лиш за 33 секунди».