Студентка ІІІ курсу факультету педагогічної освіти Христина Налепа – призер Всеукраїнської студентської олімпіади

22.04.2019 | 17:48

18-19 квітня  2019 р. на базі Кам’янець-Подільського  національного  університету імені Івана Огієнка  проходив ІІ етап  Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта». Випробувати свої сили цьогоріч приїхали 57 учасників із 29 закладів вищої освіти  України, що готують фахівців із початкової освіти.

За результатами  конкурсних змагань студентка  ІІІ курсу  факультету  педагогічної освіти   ХРИСТИНА  НАЛЕПА    є  призером  Олімпіади і  відзначена   Дипломом  ІІІ ступеня.

Подякою  Оргкомітету  олімпіади  нагороджено колектив кафедри  початкової та дошкільної освіти  факультету педагогічної освіти  за  якісну підготовку студентки  до  участі у ІІ етапі   олімпіади.

Щиро вітаємо  Христину Налепу з  науковим досягненням   і зичимо   їй нових творчих звершень і перемог!