Студентки Львівського національного університету імені Івана Франка Чемпіонки Командного Чемпіонату України серед молоді у складі збірної естафетної команди Львівської області
Студентки Львівського національного університету імені Івана Франка Попович Юстина (1 курс юридичного факультету) та Федущак Христина (1 курс факультету іноземних мов) Чемпіонки Командного Чемпіонату України серед молоді у складі збірної естафетної команди Львівської області.
Вітаємо дівчат з потужним результатом та бажаємо подальших перемог!!! ![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![На зображенні може бути: 6 людей, легка атлетика та текст](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441526321_7668074759919636_6723894175166502348_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=aa7b47&_nc_ohc=3svzGRKe2t8Q7kNvgEx3crX&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AYDk5EwWATIVMiNq3GQGnszThxg3hqPXKiWf0-WbWGznNg&oe=669CA3F2)