23.11.2023 | 15:12

На кафедрі спеціальної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка 15 листопада 2023 року відбулась Студентська наукова конференція з нагоди Міжнародного дня логопеда “Сучасні наукові дослідження в логопедії”.  З вітальним словом до учасників конференції звернулась завідувач кафедри спеціальної освіти, професор Островська Катерина Олексіївна. Участь у онлайн та офлайн форматах взяли участь здобувачі освіти бакалаврського та магістерського рівнів. Зокрема, були виголошені такі доповіді:

1. Ткач Анастасія «Особливості мовленнєвого розвитку у дітей з аутизмом» (здобувач освіти 4 курсу група ФПЛ-42), науковий керівник доц. каф. спеціальної освіти Породько М.І.
  2. Шевчук Каріна «Використання скринінгових шкал оцінювання мовлення при органічному ураженні мозку» (здобувач освіти 4 курсу група ФПЛ-42) науковий керівник доц. каф. спеціальної освіти Породько М.І.
  3. Войцик Ірина «Заїкання серед дітей: емоційний вплив та підтримка» (здобувач освіти 3 курсу група ФПЛ-32) науковий керівник доц. каф. спеціальної освіти Призванська Р.А.
  4. Черниш Владислава «Роль спадковості у заїканні» (здобувач освіти 3 курсу група ФПЛ-31) науковий керівник доц. каф. спеціальної освіти Сікорська Л.Б.
  5. Ясниська Анна «Сучасні дослідження корекції заїкання шляхом музикотерапевтичного впливу» (здобувач освіти 4 курсу група ФПЛ-42) науковий керівник доц. каф. спеціальної освіти Призванська Р.А.
  6. Семків Лілія «Формування лексико-граматичної сторони мовлення у дітей дошкільного віку з порушенням зору» (здобувач освіти 6 курсу група ФПЛМ-21с).(ОНЛАЙН) науковий керівник доц. каф. спеціальної освіти Породько М.І.
  7. Квічка Олеся «Сучасні корекційні та психотерапевтичні методи корекції порушення емоційної сфери у дітей дошкільного віку із дислалією» (здобувач освіти 3 курсу група ФПЛ-31) науковий керівник доц. каф. спеціальної освіти Сайко Х.Я.
  8. Ковальовська Марта «Використання прийомів мнемотехніки у логопедичній роботі з дітьми з порушеннями мовлення» (здобувач освіти 4 курсу група ФПЛ-41) науковий керівник доц. каф. спеціальної освіти Породько М.І.
  9. Казюта Оксана «Корекція писемного мовлення у дітей молодшого шкільного віку з різними мовленнєвими порушеннями» (здобувач освіти 6 курсу група ФПЛМ-61с).(ОНЛАЙН) науковий керівник доц. каф. спеціальної освіти Породько М.І.
  10. Косар Юлія «Вплив інтелектуального розвитку на мовлення у дітей дошкільного віку з аутизмом» (здобувач освіти 4 курсу група ФПЛ-42) науковий керівник доц. каф. спеціальної освіти Породько М.І.
  11. Владімирова Вікторія «Діагностика та корекція мовлення дітей з розладами спектру аутизму». (здобувач освіти 4 курсу група ФПЛ-41) науковий керівник проф. каф. спеціальної освіти Островська К.О.