Студенти факультету педагогічної освіти — поціновувачі мистецтва!

03.10.2022 | 20:09
30 вересня 2022 року студенти групи ФПД-11с факультету педагогічної освіти ЛНУ ім. Івана  Франка відвідали виставку робіт всесвітньо відомої народної художниці Марії Приймаченко “Дарю Україні!”, яка експонувалася в Національному музеї імені Андрія Шептицького. Здобувачам освіти провели екскурсію, з якої вони мали можливість ознайомитися з життєписом мисткині, загальним аналізом мотивів картин, а також при перегляді картин зануритися у фантазійний світ звірів, птахів та рослин. Нехай отримані від споглядання прекрасного гарний настрій та яскраві враження стануть для студентів джерелом ідей у їхній творчості!
                                                                                                                                                                    Світлана Кость