Студенти ФПО долучаються до волонтерських акцій

04.03.2022 | 15:13
Свою лепту у спільну справу перемоги над російськими окупантами вносять студенти, які залишилися проживати на час вимушених канікул у гуртожитках Університету.
Студентки факультету педагогічної освіти – Аліна Потриваєва із Миколаєва, Дарїя Леус  із Рівного, Олена Дзьоган  із Хмельницького разом зі своїми друзями з інших факультетів – міжнародних відносин, юридичного, економічного долучилися до дієвої волонтерської акції – плетіння маскувальних сіток.
А доволі гостре питання підручного матеріалу (основи для рамок, тканини) для плетіння сіток частково допомогли вирішити колеги із кафедри фізичного виховання і спорту. Рибальських сіток не відшукали, а от старі волейбольні і футбольні сітки стануть у пригоді.
Разом переможемо!
Слава Україні і її захисникам!