Студенти ІІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіта відвідали Дім Франка

22.10.2023 | 16:11

20 жовтня 2023 року в межах освітнього компоненту «Діяльнісний підхід у початковій школі» студенти ІІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіта (групи ФПШ-32 та ФПШ-33) разом із наставниками курсу доц. Яремчук Н. Я, доц. Проц М. О. та асист. Галюкою О. С. відвідали один із найстаріших і найавторитетніших українських музеїв – Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка (Дім Франка – Franko House).

Студенти мали змогу заглибитись у історію створення та розвитку музею, дізнатись багато нових та цікавих фактів про професійну діяльність та особисте життя Івана Яковича, а також відчути творчу атмосферу місць, де жив та писав Каменяр.

Франкова домівка зачаровує усіх ще з порогу, захоплює своїм незвичним теплом і затишком, вишуканістю та надзвичайною точністю кожної деталі, а ще – надихає на нові звершення та перемоги, які, віримо, обов’язково ще попереду.