Студенти ІІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіти відвідали природознавчий музей

18.11.2023 | 05:28

17 листопада 2023 року в межах екскурсійної панелі освітнього курсу “Діяльнісний підхід у початковій школі” студенти ІІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіти (групи ФПШ-32 та ФПШ-33) з викладачами доц. Яремчук Н. Я, асист. Галюка О. С.) побували в одному з найдавніших за науковими за науковими природничими фондами музеїв Європи – Державному природознавчому музеї Національної академії наук України (State Museum of Natural History (Lviv))

Студенти мали змогу відвідати одразу дві захопливі виставки:

“Льодовикова епоха” (мандрівка у просторі й часі крізь мільйони років, у період мамонтів та появи Homo sapiens) та “Мистецтво виживання” (цікаві факти про поведінку диких тварин та їхнє значення у житті природи, а ще – власне, дивовижне мистецтво виживання).

В умовах діяльнісного підходу, особливо цікавими відвідини таких експозиції будуть для учнів початкової школи, а наші студенти – майбутні вчителі – матимуть неймовірну можливість на основі цих виставок проводити фантастичні уроки в залах музею.